Jedlý živý plot - medové jabĺčka

Luxusná rastlina s elegantným vzhľadom,
chutné a zdravé plody ...

Výživový roztok, tekuto hnojivo pre Váš živý plot

Damisol - tekuté hnojivo - objednajte so živým plotom

Prečo si vybrať výživový roztok DAMISOL pre Váš jedlý živý plot?

Najlepším riešením umelej - alebo doplnkovej - výživy rastlín v dnešnej dobe sú bezpochybne tekuté umelé hnojivá. Tekuté umelé hnojivá, iným menom výživové roztoky sú použitelné aj pre aplikovanie spolu so zavlažovaním, aj vo forme postrekov.

Výživový roztok je silným koncentrátom, jeho zloženie bolo navrhnuté pestovateľom zázračného živého plotu. Jedno balenie obsahuje 0,4 litrov koncentrátu výživového roztoku.

 

V čom je výživový roztok DAMISOL jedinečný?

Damisol - tekuté hnojivo - výživový roztok

Jeho zloženie bol navrhnutý tak, aby v prvom rade podporil:

  1. urýchlené vytvorenie koreninovej sústavy
  2. vytvorenie hustého a nepriehladného systému listov a bočných konárikov

Rastlinky k rýchlemu rastu bezpochybne potrebujú aj kvalitnú pôdu a výživu. Hlavne ak vo Vašom okolí máte veľmi nekvalitnú ílovitú, piesočnatú alebo kamenistú pôdu.  V takých prípadoch je pre Vás výživový roztok DAMISOL priam nevyhnutný!

 

Použitie výživového roztoku DAMISOL:

Pri jesennej výsadbe doporučujeme hneď po výsadbe a na jar pred rasením (v prípade jarnej výsadby ihneď po výsadbe) pôdu pod rastlinkami poliať s roztokom vody a DAMISOLu, a cez rok doporučujeme 2x - 3x aplikovať DAMISOL formou postreku - to zabezpečí vytvorenie hustého, listnatého porastu.

Je veľmi dôležité už pri výsadbe aplikovať DAMISOL roztok, aby sa rastlinkám vyvynula hustá koreninová sústava, čo zabezpečí dostatočný prísun živýn potrebný pre rýchly rast Vášho živého plotu.

Damisol výživový roztok pre zalievanie alebo postrekovanie

Doporučené dávkovanie:

  1. Pri výsadbe a pri aplikovaní ako vodný roztok treba vytvoriť 0,15% roztok, t.j. jedno balenie vystačí na 275 litrov vody - pri aplikácii 1 litra roztoku pre 1 rastlinku balenie vystačí pre 275 kmeňov.
  2. Pri aplikácii postrekovaním potrebujete 0,25% roztok. Jedno balenie DAMISOLu vystačí pre celoročné postrekovanie 300 kmeňov.

 

V prípade záujmu výživový roztok DAMISOL si môžete objednať spolu s rastlinkami živého plotu - alebo zvlášť pričom môžete počítať s najnižšou sadzbou poštovného.

Cena jedného balenia DAMISOL (400 ml) je 4,60 EUR

Objednajte teraz! >>>

 

 

 

Lajkujte, zdielajtee

Ponúkané sadenice pestujeme a skladujeme v ideálnych podmienkach. Možné termíny výsadby sú:

jan feb mar apr máj jún júl aug sep okt nov dec
     

 

Prehlásenie: Uvedené hodnoty rastu platia pri dodržaní technológie pestovania a pri dostatočnom množstve živín, vody a slnečného žiarenia. Pri krajne nekvalitnej pôde alebo u rastlín ktoré sú vysadené na nevyhovujúcom mieste (napríklad do tieňa) môže byť rast pomalší ako sú uvedené pestovateľské hodnoty.